Şükran Balaban

Şükran Balaban
2008 yılında başladığı Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Ana Bilim Dalı, Yönetim ve Çalışma Psikolojisi Bölümünde Tezli Yüksek Lisans programında, tez aşamasındadır.
Profesyonel iş hayatına 2003 yılında Güney Afrika kökenli bir İngiliz bankası olan Standard Bank Plc.’nin İstanbul Temsilciliği’nde İdari İşler ve İnsan Kaynaklarında başlamıştır.
2006 yılında İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında danışmanlık yapan Berkarda Eğitim Danışmanlık’ın kuruluş aşamasında Eğitim Geliştirme Müdürü olarak görev yapmıştır.
2007 yılından itibaren Koordinatör ve Eğitmen olarak BNB training + consultancy bünyesine katılmıştır. Firma bünyesinde eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır.
2010 yılı itibariyle PERYÖN’de Eğitim ve Gelişim faaliyetlerini yürütmeye başlamıştır. Dernek bünyesinde İnsan Yönetimi Ödülleri, Bilgi Yönetimi süreçlerinin yönetimini de üstlenen Balaban, PERYÖN’nün ortaklarından biri olduğu sosyal sorumluluk projesi Nar Taneleri Projesi’nde Eğitim koordinatörlüğü ve gönüllü eğitmen olarak yer almaktadır.
Balaban’ın eğitim konuları arasında, Takım Çalışması, Etkili İletişim, Problem Çözme, Zaman Yönetimi, Motivasyon, Aktif Eğitim Yöntemleri, Temel Satış Becerileri ve ihtiyaca yönelik yetkinlik geliştirme programları yer almaktadır.

<< Ekibimize Geri dön