Güncel Haberler

MEDIA MARKT ile “Deneyiminin Yıldızları” Programı

MEDIAMARKT ile “Hepimiz Müşteriyiz” sloganı ile yola çıktığımız “Müşteri Odaklı Satış ve Hizmet Projemiz” hızla devam ediyor… Eğitimini tamamlayan Mağaza Müdürü ve CEM katılımcılarımıza birlikte, MEDIAMARKT Eğitim ekibi koordinasyonunda gerçekleşen “Müşteri Deneyiminin Yıldızları” programında biraraya geldik. Avrupa’da toplamda 850, Türkiye’de ise 80 Mağazaya ulaşan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MEDIAMARKT’ın dinamik eğitim ekibi ile birlikte böyle verimli bir eğitim tasarım ve uygulama sürecinde hızla yol almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

ŞİŞECAM İşbirliği Ustaları ile Liderlik Okulu- Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi

80 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan ve Dünya üçüncülüğüne doğru hızla yol alan ŞİŞECAM’ın Fabrikalarında görev yapan İlk Kademe Yönetici Teknisyenlerinin katılımı ile, “Liderlik Okulu- Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi”mizi 23-25 Eylül 2019 tarihlerinde Eskişehir’de tamamladık. 4 modülden oluşan 3 günlük eğitimimiz boyunca, çok çalıştılar, çok yoruldular ama verimi ve enerjisi yüksek💯 eğitimimizin sonunda teknisyen katılımcılarımız birçok konuda farkındalık kazanarak ve deneyimledikleri konuları öğrenerek eğitimimizi tamamladılar. Herkese bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz. Yolunuz açık olsun🙋‍♀️ tekrar görüşmek dileği ile… AKGEM – Aktif Kurumsal Gelişim Merkezi #glassindustry #trainingprograms #managementconsultancy #managementtraining #factory #levelup #akgem

MEDIA MARKT‘ın İç Eğitmenleri ile Satış ve Hizmet Modeli Eğitmeni Yetiştirme Programı

17-19 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen 3 günlük yoğun bir eğitim temposunun ardından, Avrupa’da toplam 14 ülkede 850, Türkiye’de ise 25 ilde 70 Mağazası olan ve Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MEDIA MARKT’ın İç Eğitmenleri ile Satış ve Hizmet Modeli Eğitmeni Yetiştirme Programımızı tamamladık.

YÖNTEM Araştırma ekibi ile “İş Yaşamında Profesyonellik” Eğitimi

1988 yılından itibaren “Araştırma bilginin sınırlarında yapılan heyecanlı bir yürüyüştür” sloganından haraketle birçok başarıya imza atan, TÜAD tarafından en başarılı araştırma projelerinin ödüllendirildiği Baykuş Ödülleri 2019’da Pegasus için yapılan “Göklerdeki Memnuniyet” Araştırması ile Memnun Baykuş Altın Kategori alanında ödüle layık görülen YÖNTEM Araştırma’nın dinamik ekibi ile “İş Yaşamında Profesyonellik” eğitimimizi tamamladık.

ŞİŞECAM İşbirliği Ustaları ile Liderlik Okulu- Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi

80 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan ŞİŞECAM’ın Fabrikalarında görev yapan İlk Kademe Yönetici Teknisyenlerinin katılımı ile, “Liderlik Okulu- Etkili Yönetim Becerileri Eğitimi”mizi Bursa’da tamamladık.4 modülden oluşan 3 günlük eğitimimiz boyunca, çok çalıştılar, çok yoruldular ama verimi ve enerjisi yüksek eğitimimizin sonunda teknisyen katılımcılarımız birçok konuda farkındalık kazanarak ve deneyimledikleri konuları öğrenerek eğitimimizi tamamladılar.

SunExpress ile Uygulamalı Mülakat Teknikleri Eğitimi

1989’da bir Lufthansa ve Türk Hava Yolları ortak girişimi olarak kurulan ve merkezi Antalya’da olan SunExpress, hem Avrupa’nın önde gelen tatil havayollarından biri hem de Almanya ile Türkiye arasında uçan en büyük havayolu olarak büyümeye devam etmektedir. Dünyanın beşinci en iyi, Türkiye’nin ise en iyi tatil havayolu ve Almanya’nın en dakik havayolu firması olarak ödüllere lâyık görülen SunExpress ile “Uygulamalı Mülakat Teknikleri Eğitimlerimize” başladık. Bugün 5. Grubumuzu gerçekleştirdiğimiz katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.