Demet Çöteli Esinli

Demet  Esinli
Profesyonel iş hayatına 1997 yılında Koçbank A.Ş İnsan Kaynakları’nda başlamıştır. 8 yıl boyunca İnsan Kaynaklarının hemen hemen bütün fonksiyonlarında ve çeşitli kademelerinde görev almıştır. İnsan Kaynakları fonksiyonlarının tasarlanması, yetkinlikler ve pozisyon profillerinin yapılandırılması, yetkinlik bazlı performans sistemlerinin kurulması, yetkinlik bazlı İşe alım sistemlerinin kurulması, İnsan Kaynakları Gelişim Projesi ve Direk Satış Projesi gibi projelerde proje yöneticisi veya üyesi olarak görev almıştır.
Özel sektörden ayrıldıktan sonra freelance danışman olarak çeşitli projelerde Proje Koordinatörü olarak görev yapmış ve 2007-2010 tarihlerinde BNB Eğitim ve Danışmanlık’ta Eğitmen ve Proje Koordinatörü olarak çalışmıştır.
2011 yılından bu yana AKGEM’de Eğitmen ve Yönetici olarak görev yapmaktadır.
Demet Esinli, IK ve Eğitim alanında 20 senelik bir iş deneyimine sahip olup, bu alanda Türkiye’nin bir çok büyük kuruluşuna eğitim ve proje danışmanlık hizmetleri vermiştir. Esinli, işe alım ve yerleştirme, İK fonksiyonları tasarımı ve yeniden yapılandırması, eğitim tasarımı, kişisel gelişim eğitimleri, satış ve yönetim becerileri eğitimleri ve eğiticinin eğitimi alanlarında uzmandır.

<< Ekibimize Geri Dön