Hakkımızda

Kısa Kısa Biz

> Alanlarında uzman iş profesyonelleri ve akademisyenler tarafından 2011 yılında kurulmuştur.

> Müşterilerinin güvenilir bir ortağı olarak kurumları daha rekabetçi ve dinamik bir yapıya kavuşturmayı hedeflemektedir.

> Her firmaya uyan hazır, fabrikasyon modeller yerine, kurumların ihtiyaçlarına ve yapılarına özel tasarlanmış eğitim ve danışmanlık hizmetleri geliştirmektedir.

> Deneyimli eğitmen ve danışman ekibi, sektörlerinde lider yerel ve çok uluslu firmalarla Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’da bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

> Müşterilerinin çalışma ortağı olarak uzun yıllar farklı projelerde beraber çalışmak en önemli referansı ve başarı kriteridir.

Neden AKGEM

> Güven: Tüm eğitmenlerimiz Türkiye’nin önde gelen özel sektör ve kamu kurumlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunarak, liderlik ettikleri projelerde başarılı, ölçülebilir sonuçlar almış profesyonellerden oluşur.

> İnovasyon: Ekibimizde yer alan akademisyenler, üst düzey profesyoneller ve danışmanlar, kurumsal eğitim alanındaki gelişmeleri global olarak sürekli takip ederek kendilerini yenilemektedirler. ,


> Enerji: Eğitmenlerimizde fark edeceğiniz ilk husus enerji ve heyecanlarını eğitim ortamına etkili biçimde yansıtmalarıdır. Bu enerji katılımcıların eğitimi daha kolay ve etkili algılamasına yardımcı olur, aynı zamanda eğitimin akılda kalıcı ve iş yerindeki diğer çalışma arkadaşlarına yansıtılabilir hale getirilmesini sağlar.


> Özel Tasarlanmış Eğitimler: Her kurum ve kişinin ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple öncelikle kurumunuzun ihtiyaçlarını belirlemeyi ve personelinizin gereksinimlerine uygun bir eğitim programı geliştirmeyi hedefleriz.


> Hayatın İçinden Eğitimler: Eğitim sistematiğimizin bir parçası olarak, teoriyi ve gerçek iş yaşamından somut örnekleri, interaktif aktivitelerle katılımcılara aktarırız. Yeterli pratik ve geri beslemeye azami zamanı ayırırız. Böylece eğitimin kalıcı olmasını ve bundan sonraki iş hayatınızda somut bir fark yaratmasını hedefleriz.